Siste søk
Tøm

Dagstur med sjokolade-frokostbuffé og auksjon i landsbyen fra 1700-tallet

Västra Götalands län, Sverige

Beklager, men dette produktet er for tiden utilgjengelig

Se lignende produkter
Gratis avbestilling
inntil 24 timer før

6 timer 30 minutter (Omtrentlig)
Henting ved hotellet tilbys
Mobilbillett
Tilbys på følgende språk: engelsk

Oversikt

Våre turer i områdene rundt Göteborg er unike! Vi reiser med minibuss, med maks. 8 passasjerer, noe som gir oss en unik mulighet til å ha en flott dag sammen. Vi besøker kjente og skjulte perler.
Start helgen med en sjokolade-frokost på
Skårs Farm. Kakao påvirker endorfinen og dopaminet på en perfekt måte - vi føler deg våken og glad! Vær oppmerksom på at frokostbuffet er sunt - bare lagt til med flere smaker av kakao.
Äskhults Hamlet ønsker å hyre gjenbruk av møbler og ting ved å organisere en bønder-auksjon i samarbeid med en organisasjon som arbeider med barns rettigheter og støtte. Hamlet er sjarmerende, interessant og vakkert, med opprinnelse i det 17. århundre. Vi blir et par timer i grenda og omgivelsene. Kanskje du vil ha en "fika" eller ta en svømmetur i sjøen?
På vei hjem stopper vi hos Bräutigams Marsipan & Confectionery, kjent for høyverdige delikatesser.

Har du noen spørsmål?

Bestill på internett eller ring
+47 21 93 05 59
+47 21 93 05 59
Produktkode: 121735P43

Utforsk lignende ting å gjøre